niedziela, 7 lipca 2013

Wyniki konkursu "Zainspiruj Avenindrę"

Witajcie :)

Pewnie nie możecie się już doczekać wyników konkursu, więc zaraz je zobaczycie. Na początek chciałam podziękować za każde jedno zgłoszenie. Naprawdę, dziewczyny macie fantastyczne pomysły i trudno było mi wyłonić tego jednego zwycięzcę - gdybym miała taką możliwość to nagrodziłabym przynajmniej 3 osoby (może następny konkurs zrobię za trochę dłuższy czas, żeby uzbierać pieniążki na więcej nagród).

Wasze propozycje były tak świetne, że z pewnością wykorzystam więcej niż tą jedną, która wygrała. Powiem nawet, że wykorzystam większość z nich - postaram się zrealizować wszystkie, które jestem w stanie (na razie np. nie będzie organizacji kosmetyków, bo wyjeżdżam na kilka miesięcy z Torunia i moja kosmetyczka na wyjeździe będzie mocno okrojona - chociaż zobaczę, może przed pakowaniem zrobię Wam jakieś fotki obecnej organizacji toaletki, bo faktycznie trochę ostatnio ją pozmieniałam).


Wybór zwycięzcy był naprawdę trudny i ostatecznie pokierowałam się oryginalnością pomysłu, żeby stworzyć post o tematyce, jaka na innych blogach raczej się nie pojawia. Przyznaję, że realizacja tego pomysłu będzie dla mnie wyzwaniem, ale liczę też na to że ja stworzę zaczątek tego tematu, a Wy pomożecie mi go rozszerzyć dzięki Waszym komentarzom. Może nawet wspólnie stworzymy w osobnej zakładce na moim blogu bazę takich pomysłów?

Już pokazuję Wam i co chodzi i jednocześnie ogłaszam zwycięzcę :D

Łucka, serdecznie gratuluję wygranej i przede wszystkim tak szalonego pomysłu, który naprawdę bardzo mnie zainspirował :) Twoje zgłoszenie przyniosło mi największe natchnienie spośród wszystkich. Czekam na maila z danymi do wysyłki do wtorkowego wieczoru, ale byłoby mi miło jakbyś podała je nawet do jutra, bo wtedy we wtorek na spokojnie skoczę na pocztę (w środę będzie mi ciężko wyrobić się czasowo, a nie chcę potem wieźć ze sobą paczuszki przez pół Polski :P).

Dajcie znać, dziewczyny co myślicie o realizacji Waszych konkursowych pomysłów :)


13 komentarzy:

  1. ale miała pomysł :d
    czekam co wymylisz, łatwo nie będzie, ale pomożemy :d

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeej, dziękuję, naprawdę :* nie sądziłam, że Ci się spodoba :D mój pomysł na to dziwadło wziął się stąd, że czasem robię coś "rękodzielnie" i przeglądam takie blogi. Mam nadzieję, że coś Ci przyjdzie do głowy ;D mail już wysłany, jeszcze raz dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :) Każdy Twoje pozostawienie śladu, uwagi, opinii jest dla mnie bardzo ważne.

Reklamy, spamy i obraźliwe wpisy będą usuwane.