niedziela, 3 lutego 2013

Projekt "Kolory Tęczy", tydzień 3: żółty, zielony, czarny

Witajcie :)

Jak zwykle na ostatnią chwilę zamieszczam makijaż z bieżącego tygodnia projektu "Kolory Tęczy". W tym tygodniu kolorem przewodnim był żółty, do którego należało dobrać 2 kolory dowolne - ja wybrałam zieleń i czerń.

Makijaż prezentuje się następująco:


Szczerze powiedziawszy nie jestem z niego zadowolona. Mimo że użyłam jak zwykle cienia bazowego, te konkretne kolory słabo się po nim ślizgały i rozcierały. Z żółtych cieni trudno mi było wydobyć pigmentację. Ciemne, matowe cienie (butelkowa zieleń i czerń) z paletki Sleek Darks dawały tu straszne prześwity. No męczyłam się straszliwie przy tym makijażu - dobrze, że zrobiłam go tylko na jednym oku :P Kolory ze względu na lichą pigmentację poprawiłam trochę przy obróbce zdjęć, bo na nich to już wyszedł totalny koszmar (w końcu aparat zżera kolory). Po obróbce źle to nie wygląda, ale i tak nie jestem zadowolona. Żeby efekt był ciekawszy cały obwód oka zaznaczyłam czarnym eyelinerem, na górnej powiece kończąc delikatną jaskółką.

To tyle - nie jestem zadowolona, ale tydzień 3 mam już odchaczony, no i zdążyłam na czas. Na kolejny tydzień zaplanowałam coś fajniejszego, więc bądźcie czujne ;)

2 komentarze:

  1. uszy do góry, następnym razem będzie lepiej! ;) chociaż Twój podkręcony odcień zieleni bardzo mi się podoba :P

    OdpowiedzUsuń
  2. A mi się podoba :D taki pozytywny i kojarzący się z wiosną make-up :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :) Każdy Twoje pozostawienie śladu, uwagi, opinii jest dla mnie bardzo ważne.

Reklamy, spamy i obraźliwe wpisy będą usuwane.