niedziela, 6 stycznia 2013

Konkurs walentynkowy

Witajcie :)

Chciałabym Wam bardzo podziękować za to, że ze mną jesteście (mam już ponad 9 500 wyświetleń) i w związku z tym otwieram konkurs walentynkowy. Sama siebie w sumie zaskoczyłam wyborem tematu, bo Walentynek z reguły nie obchodzę. Chciałam jednak, żeby konkurs trwał 4 tygodnie, żeby dać Wam trochę czasu na wymyślenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Na tematykę karnawałową byłoby zatem dość późno, więc wybrałam Walentynki.

W związku z tym do wygrania jest poniższy zestaw, który moim zdaniem dla wielu z Was byłby bardzo przydatny na bardziej lub mniej romantyczną randkę.1) Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume, wersja Black, 9 ml.

Nieotwierany, zabezpieczony taśmą klejącą w sklepie.

2) Szminka Kobo Professional Fashion Colour, kolor 105 Velvet Rose 
(mój ulubiony - chłodny róż, jakby zmieszano pigment beżowy z fioletowym, 
bardzo subtelnie podkreśla usta).
3) Lakier do paznokci Bell Air Flow Lotus Effect, kolor nr 15
(piękna, soczysta malina).

Szminka otworzona w sklepie, żeby sprawdzić czy nie jest uszkodzona. Drugi raz otworzyłam ją do sesji zdjęciowej.
Data ważności: luty 2015.
Lakier do paznokci nieotwierany.

4) Ręcznie składane przeze mnie kolczyki z drewna w kształcie koronkowych serduszek -
- są nieużywane. Bardzo mi się podobają, ale stwierdziłam, że tak wielkie serducha (ok. 5 cm wysokości)
są dla mnie za odważne. Trochę szkoda się z nimi rozstawać, bo są piękne,
ale jeszcze bardziej szkoda, żeby się kurzyły nieużywane,
a idealnie wpisują się w tematykę konkursu, więc dostanie je jedna z Was :)Tak prezentują się nagrody - myślę, że jest to bardzo fajny zestaw na randkę, zarówno dla zwolenniczek lżejszego, jak i cięższego makijażu - dobrze podkreślający tusz każdej się przyda, kolor szminki też pasuje do większości typów urody, a lakier w malinowym kolorze... po prostu jest fajny! :D No i dla uzupełnienia serduszkowe kolczyki - być może zwyciężczyni będzie miała ochotę je nosić, a jak nie, to przerobi je na jakąś ozdobę, podaruje komuś w prezencie, czy wykorzysta do sesji zdjęciowych - wszystko zależy od pomysłu ;)

Wszystkie nagrody są nowe i nieużywane.

Co należy zrobić, by wygrać?
Trzeba:
 • zapoznać się z regulaminem konkursu, który zamieszczam poniżej
 • być publicznym obserwatorem mojego bloga
 • zamieścić banner odsyłający do tej notki w pasku bocznym swojego bloga (i przy okazji podać mi oczywiście adres tego bloga). W bannerze proszę umieścić poniższą fotkę: 


 • odpowiedzieć na pytanie: Jak wyobrażasz sobie Walentynki z humorem? Odpowiedź możecie zamieścić w komentarzu w formie pisemnej lub przesłać mi zdjęcie (np. kolaż, makijaż, stylizację włosów, paznokci lub ubioru, stworzyć rysunek itp.) na e-mail avenindra12@gmail.com . W tytule wiadomości mailowej napiszcie "Walentynki z humorem". Jak więc widać forma odpowiedzi jest bardzo dowolna - pisemna w komentarzu lub plik graficzny na maila. Gdybym miała problem z odczytem obrazka, dam znać wiadomością mailową i coś wspólnie wymyślimy. Jeżeli w ciągu 48 godzin nie dostaniesz ode mnie potwierdzenia, że praca graficzna do mnie wpłynęła, to prawdopodobnie nie dotarła do mnie i w takim przypadku proszę o ponowne przesłanie pracy
 • w komentarzu lub wiadomości e-mail, w zależności od wybranej formy odpowiedzi na pytanie, należy zamieścić poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy:
Obserwuję jako:
Adres e-mail:
Link do bloga z bannerem:
Odpowiedź na pytanie: 
 • wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na publikację odpowiedzi na moim blogu
 • każdy uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

Wybiorę jedną zwycięską odpowiedź, która najbardziej mi się spodoba. Co więcej, jeżeli liczba subskrybentów do końca rozdania (3 lutego 2013 r.) osiągnie minimum 50 osób, ufunduję drugą nagrodę, która będzie niespodzianką.

Konkurs trwa od 6 stycznia 2013 do 3 lutego 2013 r. do godz. 23:59. Zwyciężczynię wybiorę do 5 lutego 2013 r. do godz. 23:59. O wygranej zostanie ona powiadomiona drogą mailową. Do 7 lutego 2013 r. do godz. 23:59 będzie miała czas na przesłanie mi w odpowiedzi swoich danych do wysyłki pocztowej. Jeżeli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Nagrodę wyślę listem poleconym priorytetowym, więc mam nadzieję, że dotrze do właścicielki najpóźniej w dniu Walentynek.

Myślę, że wszystkie zasady są jasne, jednak z przyczyn formalnych zamieszczam poniżej Regulamin i proszę o zapoznanie się z nim.

Regulamin konkursu walentynkowego:
1) Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest użytkownik Google Avenindra Rosjaneczka, prowadzący blog "Kosmetyczny Przylądek" pod adresem www: avenindramakeup.blogspot.com.
2) Konkurs trwa od dnia 06.01.2013 r. do dnia 03.02.2013 do godz. 23:59.
3) Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest: 
a) zapoznanie się z niniejszym Regulaminem konkursu
b) bycie publicznym obserwatorem bloga "Kosmetyczny Przylądek", prowadzonego na stronie www: avenindramakeup.blogspot.com
c) zamieszczenie banneru odsyłającego do niniejszej notki konkursowej w pasku bocznym swojego bloga (w formularzu zgłoszeniowym należy podać adres swojego bloga)
d) udzielenie odpowiedzi na pytanie: Jak wyobrażasz sobie Walentynki z humorem? Odpowiedź przyjmuję w formie pisemnej w postaci komentarza lub w formie graficznej na adres e-mail avenindra12@gmail.com . W tytule wiadomości mailowej należy umieścić zapis "Walentynki z humorem". Jeżeli w ciągu 48 godzin nie dostaniesz ode mnie potwierdzenia, że praca graficzna do mnie wpłynęła, to prawdopodobnie nie dotarła do mnie i w takim przypadku proszę o ponowne przesłanie pracy.
e) należy zamieścić w komentarzu lub w wiadomości mailowej (w zależności od wybranej formy udzielenia odpowiedzi na pytanie konkursowe) poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy:

"Obserwuję jako:
Adres e-mail:
Link do bloga z bannerem:
Odpowiedź na pytanie: "

4) Zwycięzcę wybierze autorka bloga do dnia 05.02.2013, godz. 23:59.
5) Zwycięzca ma obowiązek podać swoje dane do wysyłki pocztowej drogą mailową do dnia 07.02.2013, godz. 23:59. Jeśli wymóg ten nie zostanie spełniony, następnego dnia wybiorę kolejną pracę jako zwycięską. Kolejna osoba, która wygra, będzie mieć obowiązek przesłać drogą mailową dane do wysyłki pocztowej do dnia 09.02.2013 r.
6) Jeżeli liczba subskrybentów do dnia 03.02.2013 r. osiągnie 50 osób, zostanie wybrane zgłoszenie, które zajmie II miejsce w konkursie. Osoba, która zajmie II miejsce otrzyma zakupioną przeze mnie nagrodę-niespodziankę.
7) Wysyłając odpowiedź na pytanie konkursowe uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie jej na moim blogu.
8) Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
9) Jeżeli po przesłaniu zgłoszenia drogą mailową, uczestnik nie otrzyma odpowiedzi potwierdzającej wpłynięcie zgłoszenia w ciągu 48 godzin, należy przesłać zgłoszenie ponownie.
10) Wysyłka nagród jest możliwa tylko na terenie Polski.
11) Jeżeli uczestnik konkursu nie ukończył 18 lat, musi mieć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konkursie.
12) Organizatorka konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia konkursu.
13) Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych   (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540).Gratuluję tym, którzy dobrnęli do końca Regulaminu :P Myślę, że teraz już wszystko jest jasne.

To tyle ode mnie. Życzę Wam wszystkim powodzenia i nie mogę się doczekać zgłoszeń :)


EDIT!: Konkurs przedłużony - przyjmuję zgłoszenie do 13 lutego do godz. 23:59! :) Szczegóły TUTAJ.

28 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. zapraszam rowniez na rozdanie u mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Cieszę się niezmiernie, bo na razie mój konkurs ma słabe powodzenie. no ale z drugiej strony temat nie jest prosty, a poza tym do zakończenia jest jeszcze sporo czasu :)

   Usuń
 4. To ja tez sie zapisze:D I wysle odp na maila:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy jeśli nie posiadam bloga mogę wziąć udział w konkursie? Mogę udostępnić na FB link do konkursu :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety w regulaminie jest określone, że to konkurs dla publicznych obserwatorów bloga, czyli mogą brać udział tylko ci, którzy posiadają konto Google i obserwują publicznie bloga. Nie będę robić wyjątków, bo po to napisałam ten regulamin, żeby go przestrzegać.

   Usuń
  2. Posiadanie konta w Google, a prowadzenie bloga to dwie różne sprawy.
   Można mieć konto, a nie mieć bloga. I o to tu się rozchodzi.

   Ja konto posiadam, obserwuję itp. Ale nie prowadzę bloga.

   A pytałam się o inny punkt regulaminu - nie o obserwowanie, a udostępnienie baneru.

   Usuń
  3. Dalej nie dostałam odpowiedzi na moje pytanie...

   Usuń
  4. W takim razie możesz wziąć udział w konkursie, jeśli udostępnisz banner na FB i zamieścisz formularz zgłoszeniowy jako zalogowany użytkownik, bo wg regulaminu nie przyjmuję zgłoszeń od anonimów, a jedynie od subskrybentów.

   Usuń
  5. Teraz podziękuje, ale nie.

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję jako: nicia725
  Adres e-mail: nicia725@o2.pl
  Link do bloga z bannerem: http://nicia725.blogspot.com/
  Odpowiedź na pytanie: Wieczór filmowy! Jakaś dobra komedia i mnóstwo słodyczy! :D Hehe ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako: Małgorzata Garlińska
  Adres e-mail: gosiaczek666@onet.eu
  LINK Z BANEREM: http://gosiaczek6661.blogspot.com/ (zapraszam)
  odp: Hmm.... Walentynki z humorem???? Każde będą z humorem jesli mój partner będzie o nich pamiętał i chociaż troszkę się postara umilić nam wieczór!!!! (świece,kolacja itp.) Teraz gdy już jest dzidziuś,te walentynki nie są już tak romantyczne i szalone jak kiedyś. Teraz cieszy nas każda wspolna chwila spędzona tylko we dwoje :) (chociaż czas spędzony z córeczką jest najwspanialszy na świecie-to człowiek powinien miec chwile tylko dla ukochanej drugiej połowki)

  OdpowiedzUsuń
 12. Tym razem nie wezmę udziału, ale życzę powodzenia uczestniczkom.:-)

  OdpowiedzUsuń
 13. świetne rozdanie! :D Powodzenia ;)

  Zapraszam do mnie również na KONKURS!;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :) Każdy Twoje pozostawienie śladu, uwagi, opinii jest dla mnie bardzo ważne.

Reklamy, spamy i obraźliwe wpisy będą usuwane.