piątek, 7 czerwca 2013

Podwyżka cen Sleek w Polsce

Hej :)

Tak tylko informacyjnie przyszłam dzisiaj do Was (siedzę w poprawkach pracy licencjackiej i nie mam weny na wrzucanie na bloga czegoś bardziej merytorycznego). Dla wielu z Was mam niemiłą wiadomość. Od poniedziałku będzie miała miejsce podwyżka cen Sleek w Polsce. Producent będzie narzucał polskim sprzedawcom odgórne ceny kosmetyków Sleek. W zasadzie można było się tego prędzej czy później spodziewać, skoro Sleek jest u nas taki popularny. Z drugiej strony podwyżka nie jest tragiczna - nowa cena paletek to 37,50 zł/szt., a trójek róży 47,90 zł/szt. Nie wiem jak ukształtują się ceny pozostałych kosmetyków Sleek. Informację znalazłam na fanpage sklepu Cocolita (w którym można już nabyć paletkę cieni i paletkę róży z kolekcji I-Candy).

Co myślicie o polityce cenowej Sleek? Ja mam mieszane uczucia - nie wiem czy do końca w porządku jest taki dyktat cen. Dobra - na Zachodzie dziewczyny płacą więcej, tylko u nich Sleek jest dostępny stacjonarnie i mogą chociaż testery pomacać, a my tak trochę kota w worku kupujemy - mogliby to wziąć od uwagę. Z drugiej strony widzę po najnowszej paletce w moim zbiorku (Lagoon), że Sleek stale podnosi nie tylko ceny, ale i jakość i w zasadzie głównie dzięki temu nie burzę się jakoś na kolejną podwyżkę cen. Mogę płacić więcej, jeżeli podwyżki cen będą szły w parze z jakością.

Zachęcam Was do dyskusji w komentarzach :)


4 komentarze:

 1. Chyba większość firm widząc zainteresowanie ich produktami stara się wyciągnąć z naszych kieszeni jak najwięcej.
  Z drugiej strony rozumiem też te podwyżki, bo skoro wszystko drożeje, to i wzrastają koszty produkcji, a co za tym idzie i ceny wzrosną, no bo która firma chciałaby dokładać do interesu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Jednak nadal boli mnie to, że Sleek nie jest u nas dostępny stacjonarnie. Gdyby tak było, to pewnie jakoś specjalnie bym się nie przejęła tą podwyżką. A tak nadal kupujemy kota w worku, ale płacimy za niego coraz więcej. Choć z drugiej strony dobrze, że poprawiają jakość. Przynajmniej ta podwyżka nie idzie na marne, o ile trafimy w nasze kolory oglądając jedynie swatche w necie.

   Usuń
 2. uwielbiam sleeka i podwyżka trochę mnie zaskoczyła, ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ich produkty są coraz lepsze jakościowo i bardzo popularne, więc podnieśli ceny. Ale tęskni się trochę za czasami, kiedy paletka kosztowała 28 zł i więcej dziewczyn mogło sobie na nią pozwolić.

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :) Każdy Twoje pozostawienie śladu, uwagi, opinii jest dla mnie bardzo ważne.

Reklamy, spamy i obraźliwe wpisy będą usuwane.