niedziela, 23 czerwca 2013

Żel pod prysznic Joanna Sweet Fantasy Kokos

Hej :)

Dzisiaj parę słów o produkcie, który bardzo mnie zawiódł, czyli żelu pod prysznic Joanna Sweet Fantasy o zapachu kokosowym.


Kupiłam go jeszcze zimą, kiedy miałam wielką fazę na kokosowy zapach. W Biedronce zapłaciłam za niego 5,99 zł. Niestety nie jest wart tej ceny - za te pieniądze jestem w stanie kupić coś dużo lepszego.


Jedyne co mi się w tym żelu podoba to opakowanie - przezroczysta butelka z nadrukiem. Bardzo ładnie wygląda na półce łazienkowej. Do tego ma praktyczną pompkę, która się nie zacina.

Jeśli chodzi o sam żel, to jest on dość rzadki, ale niezbyt lejący się. Zapach jest sztuczny, dla mnie pachnie jak stare wiórki kokosowe z dodatkiem chemii :/ Szkoda, bo liczyłam na zapach słodkiego kokosa - taki lubię najbardziej. Żel słabo się pieni. Zapach ie utrzymuje się na skórze po wyjściu spod prysznica. A najgorsze w nim jest to, że strasznie wysusza mi skórę! Myślałam, że może ta skóra jest taka sucha po przeprowadzce do mieszkania, gdzie jest bardziej suche powietrze, ale postanowiłam przeprowadzić eksperyment i zmienić żel pod prysznic. Problem ze skórą wysuszoną na wiór i swędzącą przeszedł jak ręką odjął!

Wysuszanie skóry przesądziło ostatecznie o tym, że nie kupię tego żelu ponownie i nie zdecyduję się na zakup innego żelu z tej serii. Aktualnie używam go jako mydła do rąk, bo nie lubię marnotrawstwa. Na szczęście w roli mydła do rąk się sprawdza.

Gdybyście kiedyś widziały ten żel na półce promocyjnej w Biedronce, stanowczo Wam go odradzam. Idźcie lepiej do Rossmanna po Isanę Med z olejkiem pomarańczowym - cena podobna, a wyjdziecie na tym dużo lepiej.

Szkoda, że po raz kolejny Joanna mnie zawiodła. Widocznie spośród ich produktów warte uwagi są tylko farby do włosów i seria Z Apteczki Babuni...

Ocena: 1/5

Używałyście żeli pod prysznic Joanny? A może preferujecie inne żele za niewielkie pieniądze?


4 komentarze:

Dziękuję za Twój komentarz :) Każdy Twoje pozostawienie śladu, uwagi, opinii jest dla mnie bardzo ważne.

Reklamy, spamy i obraźliwe wpisy będą usuwane.