wtorek, 16 kwietnia 2013

Bielenda Awokado, Łagodny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu

Witajcie :)

Dziś parę słów o 2-fazowym płynie do demakijażu oczu Bielenda Awokado. Niełatwo znależć dobry płyn do zmywania makijażu wodoodpornego. Czy ten sprostał temu zadaniu? Jeżeli jesteście ciekawe, zapraszam do dalszej części notki :)


Cena i dostępność: ok. 10 zł w Hebe i innych drogeriach czy marketach, które mają Bielendę.

Opakowanie: Dość standardowa butelka, jak na płyn dwufazowy, nie ma nad czym się rozwodzić. Dla mnie w porządku. Dzięki przezroczystości widać czy fazy są zmieszane, no i widać ile płynu jeszcze zostało.

Fotki składu niestety nie zrobiłam - skleroza :(Działanie: Płyn całkiem przyzwoicie zmywa makijaż wodoodporny oczu. Zwykle starczą 2 przyłożenia wacika, więc naprawdę nieźle (zwłaszcza jak porównamy go z płynem dwufazowym Ziaji). Zostawia na powiekach tłusty film, ale coś takiego dzieje sie przy każdym płynie na bazie oleju (inaczej trudno byłoby usunąć makijaż wodoodporny). Faktycznie nie podrażnia i świetnie się sprawdza przy moich wrażliwych oczach. nie jest ideałem, bo mógłby zmywać jeszcze lepiej, ale na pewno nie znajdę lepiej zmywającego płynu w tej półce cenowej, dlatego raczej zostanę przy nim na stałe (szkoda mi wydawać ciężkich pieniędzy na płyn dwufazowy - to już wolę zużyć więcej wacików).

Używałyście płynów 2-fazowych Bielendy? A może macie innych ulubieńców do zmywania makijażu wodoodpornego? :)1 komentarz:

Dziękuję za Twój komentarz :) Każdy Twoje pozostawienie śladu, uwagi, opinii jest dla mnie bardzo ważne.

Reklamy, spamy i obraźliwe wpisy będą usuwane.