środa, 18 lipca 2012

Letni konkurs makijażowy!Razem z Klubem Mariza chciałabym Was zaprosić do udziału w konkursie makijażowym dla kreatywnych, organizowanym przez Klub Mariza. Zadanie polega na przedstawieniu swojej propozycji makijażu na lato. Jak widać temat jest dość szeroki, więc i macie duże pole do popisu, bo może to być makijaż zarówno dzienny, jak i coś bardziej szalonego na wieczór.

Do dnia 24 lipca (godz 0:00) należy przesłać zdjęcia propozycji na adres mailowy kontakt@klubmariza.pl. 25 lipca wszystkie nadesłane makijaże zostaną opublikowane na fanpage KlubMariza.pl. Do 31 lipca będziecie mieli czas, żeby zebrać jak największą ilość "lajków" pod zdjęciem.

3 zwycięskie makijaże zostaną nagrodzone zestawem kosmetyków Mariza!"Konkurs organizowany jest na fanpage Klubu Mariza https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=320264634734328&id=179848792109247. Tam odbędzie się głosowanie. Jest to też właściwe miejsce do zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości.


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i wszystkim uczestniczkom życzymy powodzenia :)

2 komentarze:

  1. Byłam zaskoczona bo zaproszono mnie do niego drogą mailową ciekawe jak tam potoczy się ten konkursik pewnie dziewczyny zaszaleją i nie będę miała szans
    Jak widać po zabawie inspired by places dziewczyny są mega kreatywne

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jeszcze nie stworzyłam niczego, co uznałabym za godne wysłania na ten konkurs, a czasu coraz mniej ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :) Każdy Twoje pozostawienie śladu, uwagi, opinii jest dla mnie bardzo ważne.

Reklamy, spamy i obraźliwe wpisy będą usuwane.