poniedziałek, 26 listopada 2012

B jak Bloger i Bohater

Cześć :)

Dzisiaj post nietypowy, bo poza tematyką przewodnią mojego bloga. Becomingbeauty, czyli Paulina napisała do mnie wiadomość z prośbą o przyłączenie się do akcji "Szlachetna Paczka" w wykonaniu blogerów. Pomyślałam, że zacznę w takim razie od notki i bannera na blogu, żeby więcej osób dowiedziało się o tej inicjatywie.


Na czym polega akcja?
Wybrano już rodzinę, której pomożemy. Blogerzy i wszyscy inni, którzy mają ochotę się przyłączyć przelewają pieniądze na specjalne konto lub kupują potrzebne tejże rodzinie i wysyłają je do Pauliny. Wystarczą naprawdę niewielkie kwoty, jeśli tylko do akcji przyłączy się odpowiednia liczba ludzi. Serio - to kwestia jednorazowego odmówienia sobie dwudziestej szminki w podobnym kolorze, czy kolejnej małej paletki cieni do powiek, która i tak za jakiś czas wyląduje na dnie kosmetyczki. A wybranej dla nas rodzinie brakuje takich rzeczy jak jedzenie, środki czystościowe, trampki, czy cieplejsze skarpety.

Zatem jeśli jesteście zainteresowani przyłączeniem się do opisywanej tu akcji zapraszam Was do lektury dwóch postów na blogu Pauliny:
  • http://making-myself-beauty.blogspot.com/2012/11/b-jak-bloger-i-bohater-blogerzy-robimy.html    (tutaj są opisane podstawowe informacje, a także zamieszczony certyfikat Pauliny jako wolontariuszki "Szlachetnej Paczki" - dowód na to, że można jej ufać)
  • http://making-myself-beauty.blogspot.com/2012/11/b-jak-bloger-i-bohater-wybralismy.html       (post przedstawiający sytuację wybranej dla nas rodziny, lista potrzebnych rzeczy i dane kontaktowe Pauliny, jeśli zdecydujecie się pomóc.
Nawet jeśli każdy z nas poświęci tylko 5 czy 10 zł, ale znajdzie się nas wystarczająco wielu, tak niewielkim wysiłkiem sprawimy, że ta rodzina będzie mieć w tym roku piękniejsze Święta.

1 komentarz:

  1. Dziękuje Ci kochana niezmiernie za notkę ;)) Tooo cudowne <3 dziękuje dziękuje dziękuje ;)) jeszcze mamy dużo czasu więc na pewno zdążymy < 333

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :) Każdy Twoje pozostawienie śladu, uwagi, opinii jest dla mnie bardzo ważne.

Reklamy, spamy i obraźliwe wpisy będą usuwane.